heading icon

FINANSOWANIE BANKOWE - OAZA MOKTÓW


(PLN 102 MLN)

VesCapital z sukcesem doradzał w pozyskaniu finansowania bankowego w wysokości 102m zł na realizację projektu Oaza Mokotów i nabycie nieruchomości przy Rynku Głównym w Krakowie.

Oaza Mokotów to kameralna inwestycja apartamentowa, zaprojektowana z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów. Położona jest przy ul. Piaseczyńskiej 41 na Warszawskim Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie Klubu Sportowego Warszawianka. Luksusowy kompleks składa się z 69 apartamentów w metrażach od 48 do 134 m2. Łączna powierzchnia (PUM) osiedla wynosi ponad 7 tys. m2. Inwestycja Oaza Mokotów jest obecnie w trakcie budowy z planowanym terminem oddania do użytkowania na I/II kwartał 2023 roku.

W ramach prowadzonych prac nasz zespół pomógł w zabezpieczeniu finansowania dłużnego o wartości 10 861 048 PLN dostarczonego przez mBank. Zespół VesCapital odpowiedzialny był za strukturyzację transakcji, sporządzenie biznesplanu i kompleksowego modelu finansowego, negocjacje z bankami, a także wsparcie przy ustalaniu dokumentacji finansowania oraz due diligence finansującego i koordynację procesu pozyskania finansowania.

Cele:

Działania VesCapital:

PLN 102 MLN

na finansowanie inwestycji oraz nabycie aktywa nieoperacyjne

OazaMokotowWhite1

Deweloper prowadzący inwestycję luksusowych apartamentów w Warszawie

Doradca finansowy i transakcyjny

nowe-logo-mbank

Podmiot udzielający finansowania dłużnego